Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
12 cze 2018

dwóch zawodników walczy na macieW dniu  04.06.2018 r. w Szkole Ponadgimnazjalnej  przy ul. Słowiańskiej 2 w Wolinie w ramach „Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich” odbył się turniej karate dla dzieci i młodzieży Wolińskiego Klubu Karate Kyokushin.

Dla wielu zawodników były to pierwsze zawody, dlatego z dużą wytrwałością i zawziętością walczyli o medalowe miejsca. Wielkie emocje towarzyszyły nie tylko karatekom ale również ich rodzicom, którzy dopingowali uczestników turnieju. Wszystkim towarzyszyła wola walki i radość ze wspaniałej zabawy.
Gratulacje dla  zawodników, a nagrody ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wolinie.

Woliński Klub Karate
Kyokushin

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia