Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
03 lip 2018

WOPR uczy pierwszej pomocyDnia 23.06.2018 r. w sołectwie Dobropole odbył się „Dzień rodziny”. W czasie trwania imprezy odwiedziło nas Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Kamienia Pomorskiego, które udzieliło nam wielu cennych wskazówek jak zachować się podczas wakacje nad wodą oraz jak udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu w wodzie.

Czas umili nam również strażacy z OSP Dargobądz, którzy zaprezentowali nam sprzęt oraz zorganizowali krótkie przejażdżki dla uczestników imprezy. Podczas zabawy nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych, chętni brali udział w grach i zabawach oraz wspólnej nauce tańca, a także w przejażdżkach konnych. Dla wszystkich przybyłych został przygotowany smaczny poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i mile spędzony czas, a w szczególności bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy.

Sołtys oraz rada sołecka Dobropola

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia