03 wrz 2018

Wystep w trakcie Koncertu Organowego w Wolinie W środę 29.08.2018 r. odbył się ostatni koncert organowy w ramach wydarzenia pn.: „Wolińskie Koncerty Organowe”. Podczas koncertu wystąpili:

Andrzej Chorosiński – organy
SERVI DOMINI CANTORES
O. Rafał Kobyliński - tenor
Ks. Paweł Sobierajski - tenor
Szymon Kobyliński - tenor
Prowadzenie koncertów – Maria Piórska

Wszystkie koncerty organowe odbyły się w Kolegiacie Św. Mikołaja w Wolinie, a wstęp na nie był bezpłatny.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Małgorzaty Klorek, która była koordynatorem  Wolińskiego Festiwalu Organowego.

Organizatorami tegorocznego festiwalu byli:
Burmistrz Wolina, Ośrodek Kultury Gminy Wolin, Kolegiata Św. Mikołaja Bp w Wolinie

Ośrodek Kultury Gminy Wolin