06 wrz 2018

ul. Mała w Wolinie w budowieSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że roboty drogowe w ul. Małej w Wolinie są realizowane na zlecenie Gminy Wolin  w ramach zadania pn. „Przebudowa ul. Małej wraz z budową placu maneżowego w Wolinie”. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych i Instalacyjnych „EKOL” Bogdan Kokolus, z siedzibą w Dziwnówku. Roboty potrwają co najmniej do 31 października br.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia  w komunikacji drogowej oraz inne niedogodności w obszarze inwestycji. Właścicieli posesji zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, prosimy o wyrozumiałość dla uciążliwości powstałych w procesie budowlanym.
    Zwracamy się do kierowców i pozostałych uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac drogowych i zwracanie uwagi na aktualnie obowiązujące oznakowanie drogowe.

Zastępca Burmistrza
Małgorzata Wójcik