Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
07 wrz 2018

Zastępca Burmistrza Małgorzata Wójcik ze zwycięzcami i pucharem W dniu 2 września 2018 r. na polu golfowym Amber Baltic Golf Club w Kołczewie odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Wolina. Po rozegraniu turnieju i przejściu 18 dołków odbyła się ceremonia wręczenia pucharów oraz nagród w sali klubowej Amber Baltic Golf Club. W imieniu Burmistrza Wolina nagrody oraz puchar wręczyła pani Małgorzata Wójcik zastępca Burmistrza.

Turniej rozgrywany był w formacie stableford brutto i netto.

W następujących kategoriach zwyciężyli:

Stableford brutto
1. miejsce Robert Kamiński
2. miejsce Kazimierz Sać
3. miejsce Mariusz Konieczny

Stableford netto
1 miejsce Cieślik Sławomira
2 miejsce Piękoś Ilona
3 Grzelak Paweł

Najlepszy wynik w kategorii kobiet uzyskała
Danuta Freiherr

 

Rafał Mizerski

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia