Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
17 kwi 2019

Woliński Jarmark Wielkanocny

Dnia 13.04.2019r. (sobota), na Targowisku Miejskim "Mój Rynek w Wolinie", odbył się Woliński Jarmark Wielkanocny. Podczas jarmarku można było zakupić m.in.: stroiki, ozdoby, babki wielkanocne, ciasta w różnych odsłonach, chrzan i ćwikłę z chrzanem, przetwory zamknięte w słoikach, pierogi, jajka, smakołyki rybne i dużo więcej....

czytaj więcej
12 kwi 2019

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania ofertowego na zadanie pn. „DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO PN. "JA W INTERNECIE. PROGRAM SZKOLENIOWY  W ZAKRESIE KOMPETENCJI CYFROWYCH" REALIZOWANEGO W GMINIE WOLIN

czytaj więcej
11 kwi 2019

Jubilaci (Złote Gody) uhonorowani

W sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Wolinie miała miejsce wyjątkowa uroczystość. 20 marca br. Burmistrz Ewa Grzybowska wręczyła Jubilatom: Marii i Czesławowi Bednarczykom z Ostromic, Helenie i Ryszardowi Górnym z Wolina oraz Stanisławie i Kazimierzowi Sarnow z Korzęcina przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

czytaj więcej
09 kwi 2019

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR I/ 2019

Lokalna Grupa Rybacka „Zalew Szczeciński” wdrażając Lokalną Strategię Rozwoju 2014-2020 (LSR) informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie operacji wpisujących się w cele oraz przedsięwzięcia LSR wymienione w ogłoszeniu, których zakresy odpowiadają LSR oraz celom Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 (Priorytetu 4 PO RiM) w działaniu: realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność.

czytaj więcej
05 kwi 2019

WOLIN NA MISTRZOSTWACH POLSKI PÓŁNOCNEJ POLSKIEJ FEDERACJI KYOKUSHIN KARATE

W dniu 30 marca 2019 r. w Złocieńcu odbyły się "Mistrzostwa Polski Północnej Polskiej Federacji Kyokushin Karate" W zawodach udział wzięło 192 zawodników z 21 klubów: Bydgoszczy, Bytowa, Chełmna, Chełmży, Chodzieży, Choszczna, Gdańska, Golubia-Dobrzynia, Kalisza Pomorskiego, Kościerzyny, Lubszy, Łobza, Międzyzdrojów, Solca Kujawskiego, Świecia, Świnoujścia, Torunia, Warszawy, Wąbrzeźna, Wolina, Złocieńca.

czytaj więcej
29 mar 2019

Wiosenna feeria twórczości Karawany Kultury

Już prawie tydzień minął od wiosennej edycji "Karawany Kultury", jednak emocje wciąż nie opadły. Wrażenia uczestników, ich rodziców i instruktorów, mieszkańców i gości Międzyzdrojów i Wolina nadal są głównym tematem rozmów. Nic dziwnego, prawdziwa feeria twórczości: bogactwo repertuaru w poszczególnych nominacjach, czarujące barwy dźwięku, wyraziste postacie, widowisko teatralne oparte na wątkach fantastycznych, posługujące się efektami muzycznymi i świetlnymi, ciekawe stroje.

czytaj więcej
29 mar 2019

Woliński Dzień Humoru i Satyry

Serdecznie zapraszamy na Woliński Dzień Humoru i Satyry, który odbędzie się dnia 05.04.2019r. (piątek), o godzinie 18:00 w Galerii Piwnica (sala dydaktyczna Ośrodka Kultury Gminy Wolin, ul. Zamkowa 23)

czytaj więcej
29 mar 2019

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie na Międzynarodowym Spotkaniu Uczniów w Irlandii Północnej

W dniach 11.03.2019 – 15.03.2019 odbyło się II Międzynarodowe Spotkanie Uczniów szkół realizujących projekt Erasmus+ „Young Entrepreneurs Shine” zorganizowane w Irlandii Północnej. W spotkaniu tym uczestniczyły trzy uczennice klasy VIII oraz dwóch nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie oraz inni uczniowie i nauczyciele szkół partnerskich z Hiszpanii, Grecji oraz Włoch.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia