Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
04 lip 2018

Awans zawodowy nauczycieli

28 czerwca 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie odbyło się postępowanie kwalifikacyjne na stopień nauczyciela kontraktowego. Cztery nauczycielki: Pani Alicja Ożyńska, Pani Katarzyna Suchocka, Pani Aleksandra Szubert i Pani Marta Tylkowska po rocznym stażu, zrealizowaniu planu rozwoju zawodowego uzyskały ocenę pozytywną i mogły tym samym przystąpić do rozmowy  kwalifikacyjnej.

czytaj więcej
03 lip 2018

Dzień rodziny w Dobropolu

Dnia 23.06.2018 r. w sołectwie Dobropole odbył się „Dzień rodziny”. W czasie trwania imprezy odwiedziło nas Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Kamienia Pomorskiego, które udzieliło nam wielu cennych wskazówek jak zachować się podczas wakacje nad wodą oraz jak udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu w wodzie.

czytaj więcej
02 lip 2018

Zapraszamy na Wolińskie Koncerty Organowe

W środę 27.06.2018 r. odbył się pierwszy (z czterech) koncert organowy w ramach wydarzenia pn.: „Wolińskie Koncerty Organowe”. Podczas koncertu wystąpili:
Ewa Rułka - flet                                                      
Piotr Piechocki – klarnet
Małgorzata Klorek (Polska) – organy

Koncert poprowadziła  – Maja Piórska

 

czytaj więcej
29 cze 2018

IV Regaty Kajakarskie o Puchar Przechodni Pani Prezes UKS „Albatros” Wolin

W dniu 23 czerwca 2018 r. na wodach Dziwny odbyła się czwarta edycja Regat Kajakarskich o Puchar Przechodni Pani Prezes UKS „Albatros” Wolin. Trasa biegła dookoła Wyspy Ostrów.  Na starcie stanęło sześć osad kajakarskich: ubiegłoroczni zwycięzcy Andrzej (ojciec) i Dominik (syn) Wolińscy, Marcin Rzepka i Andrzej Sykuła,  Lucjan Woszczyk i Jakub Łukaszewicz, Szymon Kurzela i Jakub Kwieciński, po raz pierwszy wystartowały osady mieszane: Jola Smardzewska i Marek Matys, Agnieszka i Daniel Szymczak. 

czytaj więcej
27 cze 2018

Lokalna Grupa Działania “Partnerstwo w rozwoju’ ogłasza nabór nr 3/2018

w zakresie promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych w ramach poddziałania    „Wsparcie    na    wdrażanie    operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Wszelkie informacje o naborze można znaleźć na stronie  
www.partnerstwowrozwoju.pl/index.php/aktualnosci/285-ogloszenie-o-naborze-3-2018.

 

czytaj więcej
27 cze 2018

Lokalna Grupa Działania “Partnerstwo w rozwoju’ ogłasza nabór nr 2/2018

w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych. Środki kierowane do grup defaworyzowanych w ramach poddziałania    „Wsparcie    na    wdrażanie    operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wszelkie informacje o naborze można znaleźć na stronie  www.partnerstwowrozwoju.pl/index.php/aktualnosci/283-ogloszenie-o-naborze-2-2018.

czytaj więcej
27 cze 2018

Lokalna Grupa Działania “Partnerstwo w rozwoju’ ogłasza nabór nr 1/2018

w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych w ramach poddziałania  „Wsparcie    na    wdrażanie    operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Wszelkie informacje o naborze można znaleźć na stronie  www.partnerstwowrozwoju.pl/index.php/aktualnosci/281-ogloszenie-o-naborze-1-2018.

 

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia