OGŁOSZENIE

Na podstawie regulaminu w sprawie zasad udostępniania miejsc pod stoiska handlowe i gastronomiczne podczas wydarzenia towarzyszącemu Festiwalowi Słowian i Wikingów pn.: „JARMARK WIKINGA” (stanowiącego załącznik do Zrządzenia Nr 81/23 Burmistrza Wolina z dnia 20 czerwca 2023 r.), informuję, że zgłoszenia do  udziału w przydziale stoisk handlowych
i gastronomicznych należy składać:

– w I etapie od 03 lipca 2023 r. od. godz. 800 do 07 lipca 2023 r. do godz. 1530, na adres e-mail: slocki@gminawolin.pl.

– w II etapie od 12 lipca 2023 r. od godz. 800 na adres e-mail: slocki@gminawolin.pl lub osobiście w pokoju 6 Urzędu Miejskiego.

Druki zgłoszeń dostępne są do pobrania w Biurze Obsługi Interesanta oraz na stronie internetowej www.gminawolin.pl

OGŁOSZENIE

Na podstawie regulaminu w sprawie zasad udostępniania miejsc pod stoiska handlowe i gastronomiczne podczas wydarzenia towarzyszącemu Festiwalowi Słowian i Wikingów pn.: „JARMARK WIKINGA” (stanowiącego załącznik do Zrządzenia Nr 110/22 Burmistrza Wolina z dnia 20 czerwca 2022 r.), informuję, że zgłoszenia do  udziału w przydziale stoisk handlowych
i gastronomicznych należy składać:

– w I etapie od 01 lipca 2022 r. od. godz. 800 do 06 lipca 2022 r. do godz. 1530, na adres e-mail: slocki@gminawolin.pl.

– w II etapie od 11 lipca 2022 r. od godz. 800 na adres e-mail: slocki@gminawolin.pl lub osobiście w pokoju 111 Urzędu Miejskiego.

Druki zgłoszeń dostępne są do pobrania w Biurze Obsługi Interesanta oraz na stronie internetowej ZGŁOSZENIE

W 2019 roku odbyła się wyjątkowa, bo 25. Edycja Festiwalu, a na przyjezdnych wojów, wojowniczki, turystów i mieszkańców czekała masa atrakcji przewidziana w 3. dniowym programie. Zgodnie z tradycją Festiwal rozpoczął się od przejścia korowodu spod Kolegiaty Św. Mikołaja do Wioski Słowian i Wikingów. Warto podkreślić, iż w tym roku gościliśmy zdecydowanie większe niż w latach poprzednich, grono przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, którzy pozytywnie odpowiedzieli na osobiste zaproszenie Burmistrz Ewy Grzybowskiej. Obecni byli m.in. Wicewojewoda Zachodniopomorski Pan Marek Subocz, Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Stanisław Wziątek, Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Pan Janusz Gromek oraz Starosta Powiatu Kamieńskiego Pan Józef Malec. Na ceremonii otwarcia pojawili się również gospodarze i przedstawiciele gmin naszego powiatu. Tuż po godzinie 11:30 Wolin został symbolicznie przekazany w ręce Jarla Jomsborga, co oficjalnie otworzyło 25. Edycje Festiwalu Słowian i Wikingów. Odwiedzający mogli obejrzeć tętniącą życiem Wioskę, piękne rękodzieła, wspaniałe stroje i zasmakować wyjątkowo dobrego jadła. Co się działo dalej? Zapraszamy do poniższej fotorelacji: