Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
21 lis 2016

Koncert i zabawy muzyczne w Grodnie – 10.10.2016

Uczniowie klas starszych szkół podstawowych z Kołczewa i Wapnicy zaproszeni zostali do Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie na zabawy z muzyką poważną. Kwartet smyczkowy orkiestry Baltic Neopolis Orchestra ukazał piękno muzyki poważnej w sposób dowcipny i atrakcyjny dla dzieci. Konferansjerzy imprezy przeprowadzali zabawy i konkursy, w których uczniowie nieźle się spisali.

czytaj więcej
17 lis 2016

Wystawa „Pory roku”

Dnia 9 listopada 2016 r. reprezentacja uczniów uzdolnionych plastycznie z klas czwartych i piątych Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie wzięła udział w uroczystym otwarciu wystawy w Dworku w ramach edukacji plastycznej miast partnerskich Wolin-Usedom. Wystawa jest poświęcona otaczającej nas rzeczywistości przyrodniczej, nosi tytuł  „Pory roku”.

czytaj więcej
15 lis 2016

Impreza Halloween w Chynowie

Dnia 31.10.2016 w Chynowie odbyła się impreza z okazji Halloween. W upiornych strojach dzieci wraz z rodzicami przeszły przez wioskę wykrzykując „My jesteśmy straszne stwory bardzo straszne z nas potwory. Jeśli nie chcesz nas się bać musisz nam cukierka dać.” Z zebranymi słodyczami dzieci wróciły na sale, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek.

czytaj więcej
10 lis 2016

Jubileusz Złotych Godów

Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz w dniu 14.10.2016 r. uroczyście wręczył Państwu Zuzannie i Włodzimierzowi Karasińskim przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” życząc kolejnych lat życia w zdrowiu, wzajemnej miłości i poszanowania.

czytaj więcej
10 lis 2016

Pół wieku na ślubnym kobiercu

Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz w dniu 07.10.2016r. uroczyście wręczył przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Państwu: Zofii i Janowi Sowa oraz Annie i Antoniemu Zawada.

czytaj więcej
29 paź 2016

Finał Wojewódzki Sztafetowe Biegi Przełajowe

20 października 2016r. najlepsze szkoły w biegach przełajowych z terenu województwa zachodniopomorskiego rywalizowały o medale i puchary. Do zawodów na szczeblu wojewódzkim zakwalifikowały się szkoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich powiatach.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia