Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
07 paź 2016

Zawody sportowe z okazji otwarcia bieżni lekkoatletycznej w Wolinie

Dnia 30 września 2016 r. odbyła się inauguracja bieżni lekkoatletycznej na Stadionie Miejskim w Wolinie. Po oficjalnej ceremonii otwarcia z udziałem młodzieży naszego gimnazjum, o godzinie 12:00, rozpoczęły się zawody lekkoatletyczne dla szkół gimnazjalnych z Powiatu Kamieńskiego oraz z udziałem zaproszonych klubów lekkoatletycznych z województwa zachodniopomorskiego.

czytaj więcej
07 paź 2016

Przedsiębiorco dołącz do innych reklamodawców

Szanowni Państwo!

Uprzejmie Państwa informuję, że Gmina Wolin  podjęła inicjatywę oraz przygotowuje materiały do wykonania tablic z planem miasta i mapą gminy Wolin, które zostaną ustawione przy ul. Katedralnej w Wolinie (obecna tablica na placu przed urzędem miejskim) oraz w miejscowości Warnowo na działce sołeckiej.

czytaj więcej
06 paź 2016

W Mistrzostwach Województwa LZS-ów Wolin na pierwszym miejscu

Dnia 20 września 2016 r. w Dobrej Nowogardzkiej odbyły się biegi przełajowe o Mistrzostwo Województwa w LZS-ów w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wystartowało ponad 700 uczestników. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Wolinie zdobywając najwyższe stopnie podium. 

czytaj więcej
06 paź 2016

X Zawody Strzeleckie Bractw Kurkowych

10 września 2016 r. na Miejskiej Strzelnicy Sportowej w Szczecinku odbyły się X Zawody Strzeleckie Bractw Kurkowych zorganizowane przez Szczecineckie Bractwo Kurkowe. Wolińskie Bractwo Kurkowe reprezentowały siostry: Halina Kawiak, Monika Rybczyńska, Joanna Wiese oraz brat Jerzy Kawiak. Nasza czteroosobowa reprezentacja może pochwalić się następującymi sukcesami:

czytaj więcej
06 paź 2016

Dożynki w Sołectwie Korzęcin

24 wrześnie 2016 roku, mieszkańcy Korzęcina spotkali się na świetlicy wiejskiej w celu świętowania drugich sołeckich dożynek. Wśród obecnych gości nie zabrakło obecności zastępcy Burmistrza Wolina, pana Ryszarda Mroza oraz przewodniczącego Rady pana Mieczysława Rybakowskiego.

czytaj więcej
06 paź 2016

Jubileusz 90. urodzin pana Tadeusza Maciulewicza z Recławia

W piątek 16 września 2016 r. doniosły Jubileusz 90. urodzin obchodził pan Tadeusz Maciulewicz z Recławia. Z tej okazji burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz z sołtysem Recławia Waldemarem Judkiewiczem oraz przedstawicielem Rady Sołeckiej Barbarą Palenicą odwiedzili dostojnego Jubilata.

czytaj więcej
03 paź 2016

Uroczyste otwarcie SALI PRZYRODY

Dzień 29 września 2016 r. był szczególny i odświętny dla całej społeczności szkolnej w Koniewie. Dyrektor, nauczyciele i uczniowie przygotowali uroczystość z okazji otwarcia Sali Przyrody.

czytaj więcej
29 wrz 2016

Życzenia dla Jubilatki pani Marii Madery z Wolina

W dniu 15.09.2016 r. wraz z rodziną Jubileusz 95. urodzin uroczyście obchodziła Pani Maria Madera z Wolina. Z tej okazji zgodnie z przyjętą już tradycją życzenia Jubilatce złożył osobiście burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz w towarzystwie kierownika referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Spraw Społecznych Jarosława Niewinczanego.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia