Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
23 gru 2016

Jasełka w PSP Wolin

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka. W naszej szkole tradycyjnie odbyły się w ostatnim tygodniu nauki przed świętami Bożego Narodzenia - 20 grudnia 2016r.

czytaj więcej
23 gru 2016

Przedświąteczna wizyta w Szwecji

W dniach 14-16.12.2016 delegacja gminy Wolin w osobie  Burmistrza p. Eugeniusza Jasiewicza, Przewodniczącego Rady Miejskiej p. Mieczysława Rybakowskiego, Przewodniczącego Komisji Oświaty p. Krzysztofa Czach, Dyrektora Muzeum p. Ryszarda Banaszkiewicza z grupą uczniów i grona pedagogicznego Publicznego Gimnazjum w Sierosławiu: Dyrektor p. Sylwestrą Jagielską-Fajfer wraz z nauczycielami p. Agnieszką Szymańską i p. Łukaszem Stachyrą, złożyła wizytę w zaprzyjaźnionej gminie Staffanstrop w Szwecji.

czytaj więcej
23 gru 2016

Głos pięknie brzmi w Kołczewie

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie zostało zainstalowane nowoczesne nagłośnienie sali gimnastycznej. Była to konieczność związana z pogłosem istniejącym w sali, który znacząco utrudniał zarówno prowadzenie zawodów sportowych, jak i apeli szkolnych oraz uroczystości różnego rodzaju.

czytaj więcej
20 gru 2016

Ponowne zaproszenie do złożenia oferty w celu ustalenia przez Gminę Wolin szacunkowej wartości zamówienia

Ponowne zaproszenie do złożenia oferty w celu ustalenia przez Gminę Wolin szacunkowej wartości zamówienia na realizację usługi:

Opracowanie diagnozy społeczno-gospodarczej oraz wyznaczenie na tej podstawie obszarów zdegradowanych i obszaru rewitalizacji, opracowanie map zawierających wskazanie granic obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji oraz przygotowanie projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Wolin na lata 2016 - 2026

Pobierz ogłoszenie

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia