Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
21 cze 2016

Zawody wędkarskie w Usedom

Na zaproszenie przez kolegów z Niemieckiego Klubu Wędkarskiego z Usedom członkowie Koła Wolin uczestniczyli w zawodach wędkarskich gruntowych. W ramach turnieju 6-cio osobowe zawody odbyły się w dniu 18.06.2016 r. na jeziorze Weselin Usedom.

czytaj więcej
17 cze 2016

Podsumowanie pracy dzieci i młodzieży w Ośrodku Kultury Gminy Wolin

W  dniu 16.06.2016 r. w „Dworku Wolińskim„ odbył się koncert podsumowujący pracę uczestników zajęć artystycznych prowadzonych przez Ośrodek Kultury Gminy Wolin w roku szkolnym 2015/2016. Spotkanie młodych wykonawców, plastyków, pianistów, gitarzystów, perkusistów ich opiekunów, rodziców, zaproszonych gości miało bardzo uroczysty charakter.

czytaj więcej
17 cze 2016

Mammobus w Twojej miejscowości. Pamiętaj latem o swoim zdrowiu!

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich – dwóch projekcji każdej piersi. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju – wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

czytaj więcej
15 cze 2016

Podsumowanie konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2015/2016

We wtorek 14 czerwca 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 35 w Szczecinie odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2015/2016. Uczeń klasy VIb Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie otrzymał z rąk Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty Pana Jerzego Sołtysiaka dyplom i statuetkę Laureata Konkursu Języka Polskiego.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia