Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
14 gru 2016

Gmina Wolin otrzyma dofinansowanie na program rewitalizacji

9 grudnia br. w Sali Anny Jagiellonki w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbyło się przy udziale Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza oraz Wicemarszałka Tomasza Sobieraja, uroczyste podpisanie umów w zakresie przygotowania albo aktualizacji programów rewitalizacji na terenie województwa zachodniopomorskiego. Gminę Wolin reprezentował burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz oraz skarbnik Gminy Roman Kleszczyński.

czytaj więcej
14 gru 2016

Zaproszenie do złożenia oferty w celu ustalenia przez Gminę Wolin szacunkowej wartości zamówienia

Zaproszenie do złożenia oferty w celu ustalenia przez Gminę Wolin szacunkowej wartości zamówienia na realizację usługi:

Opracowanie diagnozy społeczno-gospodarczej oraz wyznaczenie na tej podstawie obszarów zdegradowanych i obszaru rewitalizacji, opracowanie map zawierających wskazanie granic obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji oraz przygotowanie projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Wolin na lata 2016 - 2026

Pobierz dokument

czytaj więcej
14 gru 2016

Udane Mikołajki w Chynowie

Dnia 3.12.2016 roku w świetlicy wiejskiej w Chynowie odbyły się Mikołajki. W oczekiwaniu na Św. Mikołaja czas umilił dzieciom Elf Bobi. Dzieci tańczyły, bawiły się z bańkami mydlanymi oraz podjadały słodki poczęstunek.

czytaj więcej
23 lis 2016

Zupełnie inne lekcje przyrody

W ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej, Centrum Współpracy Międzynarodowej GRODNO zaprosiło uczniów klas piątych i czwartych Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie do udziału w niezwykłych lekcjach przyrody w samym sercu Wolińskiego Parku Narodowego.

czytaj więcej
23 lis 2016

Działania Samorządu Uczniowskiego w PSP w Wolinie

W piątek tj. 18.11.2016 r.  od samego rana w naszej  szkole zrobiło się naprawdę wesoło. Tego właśnie dnia dzieci mogły dać upust swojej kreatywności i pokazać się w szalonej fryzurze. Kolorowe włosy, zakręcone loki, wymyślne warkoczyki, irokezy -  wprawiły wszystkich w bardzo pogodny nastrój.  Ku zaskoczeniu dzieci równie pomysłowe w ozdabianiu swoich głów okazały się panie nauczycielki, które wyglądały równie szalenie i zabawnie jak nasi uczniowie.

czytaj więcej
21 lis 2016

Jubileusz 96. urodzin Pana Czesława Proszko z Wolina

W czwartek 17 listopada 2016 r. doniosły Jubileusz 96. urodzin obchodził Pan Czesław Proszko z Wolina.  Z tej okazji życzenia dostojnemu Jubilatowi złożył osobiście Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz w towarzystwie kierownika Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Spraw Społecznych Jarosława Niewinczanego.

czytaj więcej
21 lis 2016

Koncert i zabawy muzyczne w Grodnie – 10.10.2016

Uczniowie klas starszych szkół podstawowych z Kołczewa i Wapnicy zaproszeni zostali do Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie na zabawy z muzyką poważną. Kwartet smyczkowy orkiestry Baltic Neopolis Orchestra ukazał piękno muzyki poważnej w sposób dowcipny i atrakcyjny dla dzieci. Konferansjerzy imprezy przeprowadzali zabawy i konkursy, w których uczniowie nieźle się spisali.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia