Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
03 paź 2016

Uroczyste otwarcie SALI PRZYRODY

Dzień 29 września 2016 r. był szczególny i odświętny dla całej społeczności szkolnej w Koniewie. Dyrektor, nauczyciele i uczniowie przygotowali uroczystość z okazji otwarcia Sali Przyrody.

czytaj więcej
29 wrz 2016

Życzenia dla Jubilatki pani Marii Madery z Wolina

W dniu 15.09.2016 r. wraz z rodziną Jubileusz 95. urodzin uroczyście obchodziła Pani Maria Madera z Wolina. Z tej okazji zgodnie z przyjętą już tradycją życzenia Jubilatce złożył osobiście burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz w towarzystwie kierownika referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Spraw Społecznych Jarosława Niewinczanego.

czytaj więcej
26 wrz 2016

Jubileusz 90. urodzin pani Modesty Chmielewskiej z Troszyna

W sobotę 10 września 2016 r. doniosły Jubileusz 90. urodzin obchodziła pani Modesta Chmielewska z Troszyna. Z tej okazji burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz z kierownikiem referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Spraw Społecznych Jarosławem Niewinczanym oraz sołtysem Troszyna Januszem Politajewem odwiedzili dostojną Jubilatkę.

czytaj więcej
26 wrz 2016

Szkolne zawody sportowe w biegu na dystansie 800 m

Dnia 22.09.16 r. na stadionie lekkoatletycznym w Wolinie odbyły się szkolne zawody sportowe w biegu na dystansie 800m. W rywalizacji wzięło udział ponad 30 zawodników. Najlepsi z nich będą reprezentować szkołę w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 5 października w Dziwnowie.

czytaj więcej
26 wrz 2016

Nasza Szkoła zakwalifikowała się do projektu „Leśna Akademia Sportu i Młodzieży”

Projekt sportowy „Leśna Akademia Sportu Dzieci i Młodzieży” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas IV-VI z województwa zachodniopomorskiego. Do projektu zostało zakwalifikowanych 10 szkół, które przedstawiły najciekawszą propozycję zajęć wychowania fizycznego w kompleksie leśnym wraz z reportażem. Komisja oceniała przesłane dokumenty wg kryteriów: poprawność metodyczno-merytoryczna, fachowość, stopień zaangażowania uczniów, innowacyjność w doborze środków i metod oraz dostosowanie do potrzeb odbiorcy.

czytaj więcej
26 wrz 2016

„Magiczny Szczecin” Polsko-Niemieckie Spotkania Plastyczno-Historyczne

W dniach 19-21.09.2016 r. uczniowie ze szkół podstawowych z Troszyna, Koniewa, Dargobądza, OREW-u w Ostromicach wraz z rówieśnikami z Usedom (razem 100 uczestników) uczestniczyli w projekcie „Magiczny Szczecin” Polsko-Niemieckie Spotkania Plastyczno-Historyczne. Projekt był sfinansowany przez Unię Europejską w ramach  Funduszy Małych Projektów INTERREG VA.

czytaj więcej
23 wrz 2016

Sprzątanie świata 2016 w Publicznym Gimnazjum w Sierosławiu

Każdego roku nasi uczniowie uczestniczą w Akcji Sprzątania Świata. Tegoroczna akcja odbyła się pod hasłem „Podaj dalej... drugie życie odpadów”. Uczniowie wraz z opiekunami uporządkowali okolice szkoły oraz teren wsi Sierosław. W trakcie sprzątania prowadzono pogadanki na temat sensu segregacji odpadów i recyklingu.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia