Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
24 mar 2016

Woliński Dzień Humoru i Satyr

Ośrodek Kultury Gminy Wolin serdecznie zaprasza na Woliński Dzień Humoru  i Satyry, który odbędzie się w dniu 01.04.2016r. (piątek) o godzinie 18:00  w Dworku Wolińskim (Wolin, ul. Zamkowa 23a).

W programie otwarcie wystawy rysunku satyrycznego Anatolija Lernera, clown show „Diabeł też anioł” w wykonaniu Tomasza Kubika w oprawie akustyka Krzysztofa Kasietczuka, karykatura na żywo w wykonaniu Tomasza Wołoszyna i Daniela Strzelczyka. Wstęp wolny.

czytaj więcej
24 mar 2016

Dzień Kobiet na sportowo

Dnia 8.03.2016 r. w PSP w Wolinie odbyły się zawody sportowe „na wesoło” z okazji Dnia Kobiet. Brały w nich udział: Urzędniczki, Panie Sołtys, Nauczycielki oraz Mamy dzieci uczęszczających do naszej szkoły.

czytaj więcej
24 mar 2016

Remis w Gdyni, świetna passa trwa!

W ostatnich jedenastu kolejkach podopieczni Pawła Ozgi wygrali dziewięć spotkań, dwa razy zremisowali. Zanotowali też serię siedmiu kolejnych zwycięstw w ostatnich siedmiu meczach!

czytaj więcej
22 mar 2016

Turniej Brydża Sportowego Par w Marinie

Dnia 18.03.2016 r. w Marinie w Wolinie odbył się „Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar Dyrektora OSiR w Wolinie”, w którym startowało 14 par ze Świnoujścia, Goleniowa, Międzyzdrojów i Wolina.

czytaj więcej
18 mar 2016

Wysokie zwycięstwo Viniety Wolin!

Udanie zainaugurowali rundę wiosenną III ligi piłkarze Vinety Wolin. Pierwsze spotkanie po okresie przygotowawczym to zawsze wielki znak zapytania. Czy zespół jest dobrze przygotowany, jak zagrają nowi zawodnicy, w jakiej formie są czołowi gracze?

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia