Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 dni temu
Gmina Wolin

Burmistrz Wolina informuje, że zgodnie z zaleceniem Wojewody Zachodniopomorskiego, w dniu 1 sierpnia 2021 roku (niedziela) o godzinie 17.00 w ramach treningu systemu wykrywania, alarmowania i ostrzegania ludności o zagrożeniach – zostaną uruchomione w Wolinie syreny alarmowe na okres 3 minut – dźwięk ciągły.

Trening systemów alarmowych jest upamiętnieniem 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i formą uczczenia Powstańców oraz wszystkich zamordowanych w czasie Powstania przez niemieckich hitlerowskich okupantów.

3 dni temu
Gmina Wolin

Pracujemy nad usunięciem awarii!
W ciągu najbliższych 30 minut nastąpi przerwa w dostawie wody dla części Wolina w obrębie skrzyżowania ulicy Słowiańskiej i Stefana Jaracza oraz w miejscowości Darzowice i Unin. Szacowany czas usunięcia awarii to 3-4 godziny.

Przepraszamy za utrudnienia i związane z tym niedogodności!

1 tydzień temu
Gmina Wolin

Zdjęcia z posta użytkownika Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji ... Zobacz więcejZobacz mniej

Image attachmentImage attachment
1 tydzień temu

Szanowni Państwo!
Burmistrz Gmina Wolin Ewa Grzybowska zaprasza na spotkanie w sprawie planowanych inwestycji w miejscowości Dargobądz🏗

🛠Nasza Spółka będzie wykonawcą zadań z zakresu kanalizacji sanitarnej w ramach tego pakietu inwestycji, dlatego nasi przedstawiciele również będą obecni podczas spotkania✅

💪Z wielką przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania techniczne i rozwiejemy ewentualne wątpliwości🏡

🗓Spotkanie odbędzie się 28 lipca br., o godzinie 17:00, w świetlicy wiejskiej w Dargobądzu✅

👋Serdecznie zapraszamy

Gmina Wolin

Zdjęcia z posta użytkownika Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wolinie ... Zobacz więcejZobacz mniej

Gmina Wolin

Pasztet z dorsza, zupa rybna, pasta z makreli, śledziki korzenne czy fishburgery — to tylko niektóre z potraw serwowanych podczas festynu „Wolin z rybą na talerzu”, który w najbliższą sobotę, w godzinach 12:00 -18:00 odbędzie się na Błoniach w Wolinie. Organizator wydarzenia — Wolińskie Stowarzyszenie Rybaków — zaprasza mieszkańców oraz gości przebywających w nadmorskich miejscowościach naszego województwa na imprezę, podczas której poza darmową degustacją potraw z ryb będzie można porozmawiać z dietetykiem na temat swoich nawyków żywieniowych, wziąć udział w warsztatach z szefem kuchni, który pokaże jak dobrze oprawić i przyrządzić rybę oraz wygrać nagrody w konkursach z wiedzy o rybach. Dużo atrakcji przygotowano również dla najmłodszych. W strefie Rybki Wolinki będzie można rysować, malować i lepić z modeliny, przeprowadzić eksperymenty, zrobić sobie rysunek na twarzy lub rączce, zagrać w piłkę oraz odwiedzić plenerowe kino. W kinie dzieci zobaczą kolejne odcinki animowanego cyklu pod tytułem „Przyjaciele Rybki Woliniki”, który w zabawny sposób przedstawia gatunki ryb żyjące w wodach Bałtyku i Zalewu Szczecińskiego. W strefie zdrowia rodzice będą mieli możliwość porozmawiania o prawidłowym żywieniu swoich pociech ze specjalistką od żywienia dzieci. Będzie można też zmierzyć i zważyć dziecko oraz dowiedzieć się ile ma tkanki tłuszczowej, mięśniowej czy wody w organizmie. Głównym celem podejmowanych w ramach programu działań jest propagowanie wiedzy o rybach z regionu Pomorza Zachodniego oraz promocja zdrowego trybu życia poprzez spożywanie ryb z lokalnych połowów. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Komentuj na Facebooku

A w Niedzielę 25lipiec też bedzie1😀

W zdrowym ciele mały brzuch

Już jutro ⛵⛵⛵ ... Zobacz więcejZobacz mniej

Video image

Komentuj na Facebooku

📣UWAGA! 📣 UWAGA!📣
Ogłaszamy WIELKĄ ZBIÓRKĘ materiałów do wyjątkowo kreatywnego recyklingu!
Zbieramy:
- całe lub potłuczone PŁYTKI CERAMICZNE
- PLASTIKOWE BUTELKI PO NAPOJACH o pojemności 1,5 - 5 L (wraz z zakrętkami)

Co planujemy z tym zrobić?
Płytki ceramiczne, to materiały, z których stworzona zostanie w centrum Wolina mozaika ścienna przedstawiająca obraz zatopionej Winety.
Plastikowe butelki będą bazą do stworzenia niesamowitej przestrzennej instalacji - świetlnej eco-ławicy ryb. 🐠🐠🐠
Oba dzieła powstaną w trakcie warsztatów wchodzących w skład projektu "Ryby na brzeg!", którego realizacja zaplanowana jest na sierpień (Projekt realizowany będzie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze) ➡ szczegóły wkrótce

Gdzie to wszystko można przynosić? Zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się pod adresem Wolin ul. Zamkowa 23.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 512 024 587

3 tygodni temu
Gmina Wolin

Awaria i brak wody w części Wolina!🚧