OBWIESZCZENIE

Burmistrza Wolina z dnia 01.10.2024 roku

znak BIO.3053.1.2024.PF

o otwartym naborze wniosków o dofinansowanie, w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” na terenie gminy Wolin

1. Burmistrz Wolina ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie, w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” na terenie gminy Wolin.
  • Limit środków w ramach naboru: 44 000,00zł.
  • Forma dofinansowania: refundacja, poziom dofinansowania zgodnie z regulaminem.
  • Termin składania zgłoszeń: ciągły, w okresie od 02.10.2024r. do 18.10.2024r. lub do wyczerpania środków.
  • Sposób i miejsce składania zgłoszeń: osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Wolinie przy ul. Zamkowej 23 (pokój nr 12), lub korespondencyjnie na adres Urzędu Miejskiego w Wolinie (ul. Zamkowa 23, 72-510 Wolin), lub też elektronicznie na adres ePUAP Urzędu Miejskiego: g6b8y70mpj.
  • Zasady udzielania dofinansowania zostały określone w  regulaminie naboru określającym sposób składania i rozpatrywania wniosków o dofinansowanie, w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” na terenie Gminy Wolin w brzmieniu stanowiącym załącznik nr 1 do Zarządzenia  nr 185/2024 Burmistrza Wolina z dnia 05.09.2024r. -dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Wolinwww.bip.gminawolin.pl (w zakładce Obwieszczenia oraz na stronie internetowej Gminy Wolin www.gminawolin.pl (w zakładce Dla mieszkańca – Program Ciepłe Mieszkanie).
  • Druk wniosku o udzielenie dofinansowania wraz z załącznikami stanowi Załącznik nr 2 do Zarządzenia nr 185/2024 Burmistrza Wolina z dnia 05.09.2024r. Druk można pobrać osobiście  w Biurze Obsługi Interesanta (pokój nr 12), lub w wersji elektronicznej w internetowej Gminy Wolin www.gminawolin.pl (w zakładce Dla mieszkańca – Program Ciepłe Mieszkanie).
  • Osoba do kontaktu w ramach naboru wniosków:
  • Patrycja Frankowska – UM w Wolinie, pokój nr 103 tel. 512 348 862.

Obwieszczenie Burmistrza Wolina z dnia 13.09.2024 roku znak BIO.3053.1.2024.PF            o naborze  wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” na terenie gminy Wolin.

OBWIESZCZENIE

Burmistrza Wolinaz dnia 13.09.2024 roku

znak BIO.3053.1.2024.PF

o otwartym naborze wniosków o dofinansowanie, w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” na terenie gminy Wolin

• Limit środków w ramach naboru: 162 000,00zł.
  • Termin składania zgłoszeń: ciągły, w okresie od 16.09.2024r. do 30.09.2024r. lub do wyczerpania środków.
  • Zasady udzielania dofinansowania zostały określone w  regulaminie naboru określającym sposób składania i rozpatrywania wniosków o dofinansowanie, w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” na terenie Gminy Wolin w brzmieniu stanowiącym załącznik nr 1 do Zarządzenia  nr 185/2024 Burmistrza Wolina z dnia 05.09.2024r. -dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Wolinwww.bip.gminawolin.pl (w zakładce Obwieszczenia oraz na stronie internetowej Gminy Wolin www.gminawolin.pl (w zakładce Dla mieszkańca – Program Ciepłe Mieszkanie).
  • Osoba do kontaktu w ramach naboru wniosków:
  • Patrycja Frankowska – UM w Wolinie, pokój nr 103 tel. 512 348 862.

Instrukcja-wypelniania-wniosku-o-dofinansowaniePobierz

Instrukcja-wypelniania-wniosku-o-platnoscPobierz

obwieszczenie-C.MPobierz

Oswiadczenie-wspolmalzonkaPobierz