Facebook
herbGmina Wolin
Jomsborg
Legendarna Stolica Wikingów
27 maj 2016

Sieci tras rowerowych Pomorza Zachodniego!

Poniedziałek, 24 maja 2016 r., okazał się dniem bardzo dobrym i obiecującym dla całej gminy Wolin. Burmistrz Wolina Eugeniusz Jasiewicz podczas uroczystego spotkania w Urzędzie Miejskim w Kołobrzegu podpisał list intencyjny z przedstawicielem Województwa Zachodniopomorskiego - Panią Marszałek Miecznikowską w sprawie budowy „Sieci tras rowerowych Pomorza Zachodniego”.

czytaj więcej
26 maj 2016

Lekcja europejska

Dnia 23 maja 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Wolinie, dla uczniów klas III odbyły się niezwykle interesujące lekcje europejskie. Zajęcia prowadziła pani Dorota Nawrocka-Konsultantka PIE Europe Direct – Szczecin.

czytaj więcej
21 maj 2016

Mistrzowie ortografii 2016

10.05.2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie odbył się „XVI Gminny Konkurs Ortograficzny”. Szkoła jest organizatorem konkursu już od 2000 r. Biorą w nim udział prawie wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne gminy Wolin.

 

czytaj więcej
19 maj 2016

70-te spotkanie w Nortorf

W dniach 6 i 7 maja 2016 r. w Nortorf (Niemcy) odbyło się doroczne spotkanie Związku byłych Wolinian. Na spotkanie to zaproszony został burmistrz Wolina p. Eugeniusz Jasiewicz, który przebywał w Nortof wraz z dyrektorem Muzeum Regionalnego im. Andrzeja Kaubego w Wolinie p. Ryszardem Banaszkiewiczem.

czytaj więcej
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia