Rodzinna gra terenowa „Dzień Dziecka i Strażaka”

30 maja w sobotę zapraszamy do wspólnej zabawy.

Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji, Gmina Wolin we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Wolinie a także z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych podczas tegorocznych obchodów „Dnia Dzieciaka i Strażaka” dostosowując się do istniejących ograniczeń związanych z pandemią wirusa COVID-19 zmieniło formułę tego wydarzenia. Tym razem jego głównym punktem będzie rodzinna gra terenowa mająca na celu integrację rodzinną i aktywne spędzanie wolnego czasu bez używek, podczas której zachowane będą wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Gra odbędzie się na ternie parku miejskiego. Rozpocznie się przy  amfiteatrze, gdzie zgłoszone wcześniej drużyny zapoznane zostaną z jej zasadami. Drużyny startować będą w interwałach czasowych wynoszących 10 min. W skład drużyny będzie mogło wejść  do 3 osób, w tym przynajmniej 1 osoba pełnoletnia. Wszystkie osoby w drużynie muszą być  ze sobą spokrewnione.

W trakcie gry każda z drużyn będzie musiała pokonać identyczną trasę, na której rozlokowane będą punkty z zadaniami dla uczestników. Za poprawne rozwiązanie/wykonanie zadania drużyna otrzyma punkty. O zwycięstwie zadecyduje ilość zdobytych punktów, a w przypadku remisu pod uwagę wzięty zostanie czas pokonania trasy.

Zapraszamy do zapisów!

Zgłoszenia Drużyn dokonywane są drogą mailowa: sekretariat.ckis@gmainawolin.pl lub telefoniczną 512 024 587.

Zgłoszenia przyjmowane są od dnia 25.05.2020 r. (poniedziałek) do dnia 28.05.2020 r. (czwartek). Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są w dni robocze w godzinach 8:00 – 13:00

O wzięciu udziału w grze decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość drużyn ograniczona.

Wyniki zostaną ogłoszone 01.06.2020 r. (poniedziałek), po weryfikacji kart zadań
i zliczeniu czasów, na stronie www.faceboook.com/okgw1.

Wszystkim uczestnikom gwarantujemy niezapomnianą zabawę. Na wszystkich graczy czekać będą  nagrody.

Regulamin

Udostępnij:

whatsapp